KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807440
nr 1480 7440
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Värdshus. Signerad. Olja på duk, oramad, yttermått inklusive ram: 32x55 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:34:25
20/7 20:03:06
100 kr
1/8 18:28:23