KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807440

nr 1480 7440

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Värdshus. Signerad. Olja på duk, oramad, yttermått inklusive ram: 32x55 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:34:25

20/7 20:03:06 1      100 kr
1/8 18:28:23 2      Vinnande bud

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone